KÖRFEZDE HAYAT SAĞLIK HİZMETLERİ

YAŞLILARINIZ EMİN ELLERDE

Özen ve Dürüslük

Tüm hizmetlerimizi dikkat, ilgi ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Yaşlılarımıza, ailelerine, emeği geçen tüm personel ve çözüm ortaklarımıza karşı dürüstüz.

Sürekli Takip ve Konfor

İşimizin hassasiyetinin ve öneminin bilinciyle, yaşlılarımızın tüm bakımları ve kontrollerini düzenli olarak takip ederiz. Güvenli, rahat ve standartların üzerinde ortamlar sunarız. 

BALIKESİR - EDREMİT - GÜRE

Yaşlı Bakım Yaşam Merkezi

Körfezde Hayat Sağlık Hizmetleri Merkezi olarak kurulduğumuz yıldan bu yana geçen süre içerisinde, geriatri, yaşlanma, yaşlı sağlığı ve sosyal hizmetler konusunda tüm dünyadaki yenilikleri takip ettik. Kurum olarak yaptığımız işe bilimsel yöntemlerle yaklaştık.

Sosyal Hizmet Uzmanı Yöneticilerden, alanlarında uzman, Nörolog, Dahiliye, Psikolog, Fizyoteparist, Tecrübeli Hemşirelerden, Sertifikalı ve Profesyonel bakım elemanları ve Masör-Masözlere kadar uzman bir kadroya sahibiz.

Yaşlılarımızın güvenli bir ortamda rahat, huzurlu, sağlıklı ve sevgi dolu yaşamaları için elimizden geleni değil en iyi hizmeti veriyoruz.

Körfezde Hayat Sağlık Hizmetleri Merkezi'nde, yaşlılarımızın kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri sağlanmaktadır. Yaşlılığın gereksinimlerine hemen her yönüyle yanıt verilmekte, profesyonel, çağdaş ve multidisipliner bir anlayışla kendi ihtiyaçlarını karşılamayan yaşlılarımıza son derece kaliteli bir bakım hizmeti verilmektedir. Onların yaşam kalitelerinin korunması için tüm gerekenler titizlikle yapılmaktadır.

Belli aralıklarla merkezlerimizde düzenlemiş olduğumuz etkinliklerimize ve seminerlerimize değerli psikologlar, öğretim üyeleri ve doktorlar konuşmacı olarak katılmaktadırlar. Aile danışmanlığı servisimize hem yaşlılarımız hem de yaşlı yakınları oldukça ilgi göstermektedirler. Merkezlerimizde; bizim ve yaşlılarımızın, sanata duydukları ilgi ile birlikte düzenlemiş olduğumuz müzik kursu, ebru sanatı, takı tasarımı, ahşap boyama ve resim etkinliklerimiz de mevcuttur.

Merkezimiz Türkiye standartlarının üzerinde bir ortama ve bakım hizmetlerine sahiptir. Merkezimizde tek kişilik ve çift kişilik odalarımız mevcuttur. Merkezlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgiyi iletişim sayfamızdaki formumuzdan ya da iletişim telefonlarımızdan bize ulaşarak alabilirsiniz.