Körfezde Hayat Sağlık Hizmetleri Merkezi kuruluşumuzda verilmekte olan hizmetler.

Merkezimizde 24 Saat Hemşire hizmeti, 24 Saat Bakıcı Hizmeti, Yaşlılarımıza Masaj Hizmeti, Her kata özel hemşire ve kat sorumlusu hizmeti, kadrolu hekimlerimizden günlük hekim kontrolleri, 3 Ana 2 Ara öğün beslenme, İhtiyacı olan yaşlılarımıza yemeklerinin yedirilmesi, zaman içinde hastalığı ilerledikçe yemeğini yiyemeyen hastaların peg ya da sonda ile beslenmesi, Psikiyatrist konsültasyonu, yaşlılarımızın banyolarının yaptırılması, yaşlılarımızın saç-tırnak bakımlarının yapılması, nemlendirici solüsyon uygulamalarının yapılması, yaşlılarımızın çamaşırlarının yıkanması ve dolaplarına yerleştirilmesi, kişiye özel bakım hizmetleri, günlük, haftalık, aylık hasta bakımı, zihinsel engelli yaşlılarımıza bakım hizmetlerimizin yanı sıra, özel günlerini kutlama etkinlikleri, zihinsel ve fiziksel aktiviteler, Ebru, Resim, Takı Tasarımı, Müzik, Ahşap Boyama gibi aktivite uygulamaları hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca ihtiyaca göre yoğun bakım ünitesi hizmetimiz bulunmaktadır.

24 Saat Hemşire

Körfezde Hayat Sağlık Hizmetleri Merkezimizde, yaşlı bireylerimize kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla 24 Saat yaşlılarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Uzman Hemşirelerimiz ile kesintisiz hizmet sunuyoruz.
Bu kapsamda enjeksiyon yapma, damar yolu açma, serum takma, sonda uygulamaları, pansuman ve yara bakımı hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

24 Saat Bakıcı

Körfezde Hayat Sağlık Hizmetleri Merkezimizde, 24 Saat boyunca kesintisiz bakıcı hizmeti sunuyoruz.
Genelde yaşlılarımızın yaşadığı sorunlar arasında, Alzheimer, Demans, Geriatri gibi hastalıklar olduğundan özellikle bu hastalıkları olan yaşlılarımıza günün her saatinde bakıcı hizmeti sunmaktayız, fiziksel sağlıklarıı güçlendirmek amacıyla masaj hizmetide sunuyoruz.

Her Kata Özel Hemşire

Körfezde Hayat Sağlık Hizmetleri Merkezimizde, yaşlı bireylerimize kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla 24 Saat boyunca her katta Özel Hemşirelerimiz hizmet vermektedir.

Her katta bulunan özel hemşirelerimiz tüm olumsuzluklarda anında müdahale sağlamaktadırlar. Hemşirelerimizin tamamı alanında uzmanlaşmış olup kesintisiz sağlık hizmeti sunmaktadırlar.

Günlük Hekim Kontrolü

Körfezde Hayat Sağlık Hizmetleri Merkezimizde tüm yaşlı bireylerimizin sağlık durumları, günlük hekim kontrolleri merkezimizin kadrolu hekimleri tarafından düzenli bir şekilde yapılmaktadır.
Gerekli durumlarda Psikiyatri konsültasyonları psikiyatri uzmanlarıyla işbirliği yapılarak gerçekleştirilmektedir. Sağlık, yaşlılarımız için birinci önceliklerimizin başındadır.

Banyo Saç Traş Bakımı

Körfezde Hayat Sağlık Hizmetleri Merkezimizde yaşlı bireylerimize, özellikle kendi ihtiyaçlarını gideremeyen yaşlılarımıza banyo ve alt bakımı (Yaşlıların temizlik ve kişisel bakım ihtiyaçları), saçlarının tıraş edilmesi hizmetlerimiz kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.
Günlük, haftalık ve aylık periyotlarda hasta bakımlarımız aksatılmadan gerçekleştirilmektedir.

Engelli Bakım Hizmeti

Körfezde Hayat Sağlık Hizmetleri Merkezimizde Engelli bireylerimiz, özellikle zihinsel engelli yaşlılarımız için özel hizmetler sunulmaktadır.
Engelli bireylerimizin ihtiyaçlarını duyarlı bir şekilde karşılamakta, günlük, haftalık ve aylık periyotlarda tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Zihinsel engelli bireylerimiz için çeşitli etkinlikler ve özel gün kutlamaları da yapılmaktadır.